حالا دیگر مردم به جای دیدن عــکس جناب خان دوست داشتنی، هر چند وقت یکبار، شایعه‌ای جدید از این عروسک تلویزیونی می‌شنوند.

139373 499 حاشیه جدید برای عروسک جناب خان 

 

حالا دیگر مردم به جای دیدن عــکس جناب خان دوست داشتنی، هر چند وقت یکبار، شایعه‌ای جدید از این عروسک تلویزیونی می‌شنوند.
 
به نقل باشگاه خبرنگاران، تابستان ۹۴ بود که عروسک جناب خان، برای اولین بار در برنامه طنز خندوانه، رونمایی شد. عروسک پشمالوی بنفش رنگی که رفـــــته رفـــــته به یکی از حیاتی‌ترین کاراکترهای برنامه تبدیل شد و علاقمندان زیادی پیدا کرد. آثار کاراکتر و شخصیت خاص جناب خان، در طول زمان، به میان خانه‌های  مردم آمد و با آنها عجین شد تا اینکه در اواسط سری سوم برنامه، صاحب امتیاز این عروسک، بنا بر برخی موضوعات پیش آمده تصمیم به  عدم همکاری این شخصیت عروسکی با برنامه شد.
 
عدم تفاهمی که با پادرمیانی چند تن از چهره‌های هنری نیز رفع نشد و در نهایت به جدایی کامل عروسک از برنامه منجر شد. کمی بعد از این اتفاقات، رد پای جناب خان در تبلیغات اتوبوسی دیده شد، موضوعی که به گفته سعید ســالار زهی، صاحب امتیاز این عروسک، نوعی حمایت از تولید ملی به حساب می‌آمد و حمایت از محصولی محبوب در بین مردم داشت.
 
حالا اما، پس از این ماجراها، بار دیگر شایعات جدیدی پشت سر این عروسک محبوب شنیده می‌شود، شایعاتی که پاسخ به آن بطور کامل در پست اینستاگرام محمد بحرانی، صدا پیشه این عروسک داده شده اســت.
 
محمد بحرانی در اینستاگرام خود نوشت:
 
“سلام و عرض ارادت. پاسخ به چند سوال. عروسکی به نام ملوان هرگز وجود خارجی نداشته اســت و بنده هرگز هیچ جا اسمی از عروسک ملوان نیاورده ام. رامبد عزیز به خاطر لطفی که به بنده داشته اند یکی دو بار صحبت از عروسک جدید با صداپیشگی بنده کرده اند اما ایشان هم هرگز نامی از ملوان نیاورده اند. بله.

 

از ابتدای نبودن جناب خان، سفارش عروسک جدید مطرح بوده و هنوز هم منتفی نیست، بنده و دوستانم هم به عروسک جدید فکر کرده ایم و تست هم زده ایم اما هنوز که هنوز اســت به هیچ نتیجه ی طریقهن و قابل قبولی نرسیده ایم که البته شاید به خاطر دلبستگی بنده و همکارانم به کاراکتر جناب خان باشد.

 

به طریقهنی می گویم از روز اول نبودن جناب خان تا همین الان حتی یک روز هم دست از تلاش برای بازگرداندن جناب خان برنداشته ام. و کماکان امیدوارم که جناب خان را دوباره ببینیم. دستبوس تک تکتان هستم که بعد از ماه ها نبودن جناب خان هنوز و هر روز از ابراز محبتتان به بنده و جناب خان دریغ نمی کنید.هیچ چیز هنوز طریقهن و مشخص نیست.

 

به هر نتیجه ی طریقهنی که رسیدیم بلافاصله از همین جا به اطلاعتان می رسانم. اما از ته دلم امیدوارم. ارادتمند همه ی شما. محمد بحرانی.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته حاشیه جدید برای عروسک جناب خان اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما